Ke stažení

Našim klientům zde dáváme k dispozici některé naše autorské materiály, které jsme si postupně vytvořili pro terapeutickou práci s dětmi se speciálními potřebami. K jednotlivým materiálům rádi poskytneme zaškolení do metodiky během individuálních konzultací a našich seminářů.

Nyní sekci na nějakou dobu otevíráme pro kohokoliv, kdo si chce materiály stáhnout pro podporu svých dětí při práci v domácím prostředí.

Na veškeré materiály se vztahuje autorské právo. Jsou určeny jako podpora při práci v domácím prostředí – tzn. pro rodiče dětí se speciálními potřebami, ne pro komerční využití.

Ať Vám materiály slouží 🙂 Budeme rádi za zpětnou vazbu 🙂

Materiály budeme průběžně doplňovat. Pokud je budete chtít s někým sdílet, pošlete mu prosím odkaz na náš web, kde si může vybrat a sám si stáhnout, co se mu bude líbit.


Nově sem vkládáme ke stažení motivační tapety na plochu Vašeho PC. Tapety vznikly původně jen pro naší osobní potřebu (Báře žádná z tapet na webu nebyla dost dobrá, tak si udělala své vlastní – takhle totiž řeší všechno, nebýt toho, nebyl by tu Mannaz 🙂 ) …nicméně jednou při terapii jednu z tapet na pracovním počítači zahlédla klientka a nutně ji potřebovala taky… a tak jsme se rozhodli, že vám je sem dáme všechny, pro trochu radosti během pracovního dne nebo oddechového večera u PC 🙂 Vzhledem tomu, že byly určeny primárně pro Báry pracovní plochu, jsou poněkud dámské, ale dodělali jsme, jak jsme slíbili i nějaké verze na „chlapskou“ plochu 😉

Visit Us On Facebook